Katlar arası ses izolasyonu çok önem  taşıyabilir.Fazla gürültü bir binada insanlar arasında huzursuzluk dahi yaratabilmektedir. Çocuklu bir ev düşündüğümzde fazlasıyla ses meydana gelebilir. Bunun sonucu alt kattaki insan bu durumdan huzursuzluk duyabilir. Bu huzursuzluğu sona erdirmek amacıyla katlar arasına Ses İzolasyonu uygulanır.

 

Tavan Ses Yalıtımı - Gürültü, çağımızda çevre kirliliğinin bir boyutu olarak önemli bir sorun oluşturmakta ve nedeni ilk anda tespit edilemeyen birçok sağlık sorununa yol açmaktadır. Ses yalıtımı ile ilgili çalışmalar ve gürültü denetimi, sağlıklı ve huzurlu bireyler, temiz bir çevre, dikkat ve iş veriminin artırılarak iş kazalarının önlenebilmesi konularında gerek ülkemiz gerekse insanlarımız için büyük önem taşımaktadır.Üst kattan Gelen Sesleri Kesme & Üst Kata Giden Sesleri Kesme

 

tavan ses yalıtımı KAT ARASI SES YALITIMI

SES YALITIMLI TAVAN 

 

KAT ARASI TAVAN SES YALITIMI

 

ses yalıtımı tavan

 


 

 

ANASAYFA

Ses Yalıtımı

Akustik Duvar Kaplamaları

Ses izolasyonu

Ses yalıtım Malzemeleri

Akustik Sahne

Referanslar

UYGULAMA RESiMLERi

iletisim

AKUSTİK SES YALITIM HALISI

Akustik Karo Halılar cushion sistemi sayesinde bu seslere 32 dB'e kadar dayanıklıdır. Böylece Akustik halı ile kaplanan ofislerde iş veriminin artacağı söylenebilir.Devamı.

Kumas Kaplı Paneller

Akustik Kumaşların ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya  ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur.Devamı.

AKUSTİK SES YALITIM CAMLARI

Akustik Cam İki cam plakanın ses emici ve bağlayıcı özellikli polivinil butiral (PVB) tabaka ile ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile üretilir..Devamı.

 

AKUSTİK SES YALITIM KAPILARI SES İZOLASYONLU KAPI 

Ses Yalıtımlı Kaplar bariyerli süngerpan ve empdm ürünlerdende desteklidir Kapıların iki yüzü de akustik olabileceği gibi, bir yüzü akustik panel,diğer yüzü düz veya kumaş kaplı panel olarak da üretilebilmektedir..Devamı.
detaylı harita için tıklayıınız